Grazyna
2017-01-12
Kielce
Pozdrawiam Panie Andrzeju! Super!
Amdrzej
2017-01-04
Szczecin
Pozdrawiam serdecznie Panie Andrzeju. Fantastyczna strona!
Wandeczka
2016-12-09
Gdynia
Witaj Andrzeju,
Jesteś wspaniałym człowiekem, poświęcający się bezgranicznie dla innych ludzi. jesteś jednym z wielu zasłużonych krwiodawców, prowadzącym działalność społeczną związaną z upowszechnieniem idei i zasad humanitarnych, propagowaniem honorowego krwiodawstwa, opieką nad samotnymi chorymi, pomocą niepełnosprawnym. Jesteś postacią nietuzinkową, zasłużoną dla propagowania i rozwoju tych pięknych i szlachetnych idei.
Pięknie Andrzeju wyraziłeś ideę oddawania honorowo krwi" Czynię to z pobudek religijnych, Ewangelia św. Jana mówi o tym, że "nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś oddaje swoje życie za przyjaciół swoich."
Krew traktuję jako część swojego życia.
Jesteś Człowiekiem godnym naśladowania!
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę dobrego samopoczucia!
Wandeczka
Tadeusz
2016-11-24
Zielona Góra
Jesteś wspanialym czlowiekiem, nie zatrac tego o czym zawsze mowilismy.
Mariusz Sienkiewicz
2016-11-23
Warszawa
Przepiekna strona Andrzeju.
Kamila Makowska
2016-11-17
Przesyłam serdeczne pozdrowienia, panie Andrzeju.
Tadeusz
2016-07-18
Stefanowicz
Witam Ciebie Andrzeju,

na obczyźnie wracam do myśli o Toruniu oczywiście często... Gdy wspominam toruńskie szachy lat dawnych. Oczywiście wtedy i wcześniej rządzili nasi wielcy m. Adam Borchardt, km. Jerzy Jablonski, i Wiktor Strzemkowski, ale następne nazwisko wśród wiodących postaci w toruńskich szachach, to byleś Ty Andrzeju. Ty pierwszy dales młodym szanse na poznanie tajników szachów i ogrywanie czołówki. MDK to była instytucja a Ty byleś jego duszą.
Gdy spojrzę na Twoją poza szachową działalność, to podoba mi sie Twoja wszechstronność. Tak wygląda aktywne życie. Dzięki Andrzeju, ze jesteś!!!
Tomasz Molenda
2016-07-17
Toruń
Witam Panie Andrzeju, cieszę się że to właśnie u Pana boku w klubie rozegrałem większość moich partii. Dobrze by było do tego wrócić i zacząć znowu grać ... .
Pozdrawiam serdecznie
Krystian Krzywdzinski
2016-07-17
Nowe Dobra
Naprawdę mega
Pozdrawiam
Ryszar Rychlik
2016-07-17
Głubczyce
Nie ma przypadków, poznanie człowieka podczas gry w szachy to coś wyjątkowego, nie znamy się ale już pierwszy kontakt daje nadzieje, że nasza znajomość będzie owocna. Pozdrawiam serdecznie. Ryszard :)