tajniak
2004-05-25
Bardzo lubie szachy. Szczegolnie kreci mnie tak zwana tajemnicza misja skoczka. Pozdrawiam!!!
Krzysztof Wozniak
2004-05-25
Witaj Andrzeju!
Przed 25 laty a był to rok 1979 miałem przyjemność założyć wspólnie z Tobą sekcję szachową przy K.S Apator, było to możliwe dzięki wspaniałemu człowiekowi B. Rogalskiemu. TO On okazał się najlepszym graczem, szachistą robiąc dobry ruch angażując Ciebie do klubu. Cóż czas szybko ucieka i nie sposób go zatrzymać ale wspomnienia pozostaną i to co dokonałeś pozostanie myślę, nie tylko w mojej pamięci ale również w setkach osób które dzięki Tobie mogło poznać arkana tej przepięknej królewskiej gry.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego - Krzysztof Wozniak
Jarosław Salis
2004-04-18
Witaj Andrzeju.
Strona cikawa, ale też masz się czym pochwalić.Dzisiaj obejżałem ją dokładniej.
marek grabowski
2004-04-14
pozdrowienia dla trenera
JAWI
2004-04-06
Pozdrawiam wszystkich kochających szachy, a w szczególnosci Pana, Panie Andrzeju. Współpracując z Panem na płaszczyżnie BHP, otrzymując od Pana wiele fachowych rad, dostrzegam zawsze nadwyraz przemyślane słowa. Jak sie okazuje, porady bhp są przemyślane jak ruch w szachach. Rzeczywiście, po panu nie muszę dokonywać zmian i poprawek-a o to mi chodzi. Zaskoczyło mnie jednak, że nigdy Pan się nie chwalił swoimi osiagnięciami.Jest przecież czym. Dlaczego ludzie tacy jak Pan ukrywali się z tym, co dotąd zrobili. Ciesze się niezmiernie , że powstała ta strona, zyczac Panu jednocześnie samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym-niech Pana nigdy nie usłyszy "szach mat"! Z poważaniem Jarosław.
arnis
2004-04-06
Witam , pozdrawiam gorąco ;o)
Gorgoniusz Parszyk
2004-04-05
Ładnie Koledze napisz - to polecenie Pana Andrzeja. Ok. jest super. Panie Andrzeju proszę nie robić z kolegi sobie żartów i wysyłać Go w podróż do Białegostoku. Z treścią tej notatki koniecznie chce się zapoznać Pani TERENIA.
Krzysztof Paul
2004-04-04
No cześć.Jeszcze całych twoich zasobów nie przestudiowałem,ale dosyć ciekawie to wygląda.Chyba dużo czasu na to poświęcasz?Kiedyś się zgadamy,to uszczkniesz rąbka tajemnicy,jak to robić.Pozdrawiam.
Tomasz Tokarski (APATOR)
2004-04-03
Bardzo się cieszę, Panie Andrzeju, że Pańska strona powstała oraz, że się rozwija. Ważne, by zachowywać w pamięci tę przeszłość, o której czasami niektórzy chętnie by zapomnieli .... .Łączy nas nie tylko przynależność klubowa (na przestrzeni lat), ale przede wszystkim przekonanie, że można poświęcać swój czas, wiedzę oraz energię dla innych. Nie wszyscy to rozumieją. Pozdrawiam serdecznie .....
Zbigniew
2004-04-03
To ja. Biolog ze Słupska.