Jarosław Salis
2004-04-18
Witaj Andrzeju.
Strona cikawa, ale też masz się czym pochwalić.Dzisiaj obejżałem ją dokładniej.
marek grabowski
2004-04-14
pozdrowienia dla trenera
JAWI
2004-04-06
Pozdrawiam wszystkich kochających szachy, a w szczególnosci Pana, Panie Andrzeju. Współpracując z Panem na płaszczyżnie BHP, otrzymując od Pana wiele fachowych rad, dostrzegam zawsze nadwyraz przemyślane słowa. Jak sie okazuje, porady bhp są przemyślane jak ruch w szachach. Rzeczywiście, po panu nie muszę dokonywać zmian i poprawek-a o to mi chodzi. Zaskoczyło mnie jednak, że nigdy Pan się nie chwalił swoimi osiagnięciami.Jest przecież czym. Dlaczego ludzie tacy jak Pan ukrywali się z tym, co dotąd zrobili. Ciesze się niezmiernie , że powstała ta strona, zyczac Panu jednocześnie samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym-niech Pana nigdy nie usłyszy "szach mat"! Z poważaniem Jarosław.
arnis
2004-04-06
Witam , pozdrawiam gorąco ;o)
Gorgoniusz Parszyk
2004-04-05
Ładnie Koledze napisz - to polecenie Pana Andrzeja. Ok. jest super. Panie Andrzeju proszę nie robić z kolegi sobie żartów i wysyłać Go w podróż do Białegostoku. Z treścią tej notatki koniecznie chce się zapoznać Pani TERENIA.
Krzysztof Paul
2004-04-04
No cześć.Jeszcze całych twoich zasobów nie przestudiowałem,ale dosyć ciekawie to wygląda.Chyba dużo czasu na to poświęcasz?Kiedyś się zgadamy,to uszczkniesz rąbka tajemnicy,jak to robić.Pozdrawiam.
Tomasz Tokarski (APATOR)
2004-04-03
Bardzo się cieszę, Panie Andrzeju, że Pańska strona powstała oraz, że się rozwija. Ważne, by zachowywać w pamięci tę przeszłość, o której czasami niektórzy chętnie by zapomnieli .... .Łączy nas nie tylko przynależność klubowa (na przestrzeni lat), ale przede wszystkim przekonanie, że można poświęcać swój czas, wiedzę oraz energię dla innych. Nie wszyscy to rozumieją. Pozdrawiam serdecznie .....
Zbigniew
2004-04-03
To ja. Biolog ze Słupska.
SIERZANT (P.Kostrzewski)
2004-04-02
Hello Wujek Andrew no widzę że stronka faktycznie się rozwija i popieram to spoks tak trzymać. Już paru moich znajomych z Lublina widziało tę stronkę i oceniają ją całkiem nieźle. Tak czy siak pozdrowienia!
andrzej gburek
2004-04-02
Witam serdecznie i zapraszam do odwiedzenia mojej strony.
Liczę bardzo na Wasze sugestie, opinie i ciekawe pomysły - jak wzbogacić stronę!